Дозвіл на експлуатацію стаціонарного РЕЗ

Надання дозволу на експлуатацію стаціонарного радіоелектронного засобу здійснюється на підставі Порядку надання висновків щодо електромагнітної сумісності та дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів і випромінювальних пристроїв.

Для отримання дозволу на експлуатацію радіоелектронного засобу необхідно звернутись, особисто або через уповноважений орган чи особу або рекомендованим листом з описом вкладення до філії відповідного адміністративно-територіального регіону, у якому планується експлуатація радіоелектронного засобу, із заявою про видачу дозволу на експлуатацію радіоелектронного засобу з визначеними статтею 42 Закону документами.

У разі, якщо експлуатація радіоелектронного засобу планується в декількох регіонах, у місті Києві або Київській області заявочні документи подаються безпосередньо до головного офісу УДЦР (03179, м. Київ, пр.-т Перемоги, 151).

У разі проведення натурних (тестових) випробувань з метою експериментального визначення електромагнітної сумісності з радіоелектронними засобами інших користувачів, до заяви додається протокол натурних (тестових) випробувань.

При прийнятті рішення про видачу дозволу на експлуатацію радіоелектронного засобу ураховуються результати перевірки відповідності технічних характеристик радіоелектронного засобу висновку щодо ЕМС, а також, за наявності, результати натурних (тестових) випробувань.

Якщо за результатами перевірки відповідності технічних характеристик радіоелектронного засобу висновку щодо ЕМС, а також результатів натурних (тестових) випробувань буде виявлено невідповідність параметрів випромінювання та характеристик установлених радіоелектронних засобів виданому висновку щодо ЕМС, УДЦР приймає рішення про відмову у видачі дозволу на експлуатацію радіоелектронного засобу і протягом трьох робочих днів повертає його заявочні документи для оформлення нової заяви про отримання висновку щодо ЕМС відповідно до статті 41 Закону.

Якщо за результатами перевірки відповідності технічних характеристик радіоелектронного засобу висновку щодо ЕМС буде виявлено незабезпечення електромагнітної сумісності радіоелектронного засобу з радіоелектронним засобом інших користувачів, що вимагатиме проведення нових розрахунків електромагнітної сумісності, погоджень та міжнародної координації, УДЦР протягом трьох робочих днів інформує про це Заявника і виконує ці роботи за власний рахунок у терміни, визначені законодавством.

Дозвіл на експлуатацію радіоелектронного засобу видається Заявникові не пізніше ніж через три робочі дні після пред’явлення ним документа, що підтверджує оплату робіт з підготовки та видачі дозволу на експлуатацію.

Вартість робіт з підготовки та оформлення дозволу на експлуатацію

Стаття 7.1 – оформлення дозволу на експлуатацію стаціонарного радіоелектронного засобу і випромінювального пристрою, для яких проводились розрахунки електромагнітної сумісності.

Стаття 8 – оформлення та подача документів на реєстрацію (нотифікацію) параметрів одного радіочастотного присвоєння в Міжнародному союзі електрозв’язку.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux